Jídelníček na míru

Pracuji s profesionálním programem vytvořeným pro diabetologické poradny.

Individuální jídelníček je vytvořen na základě proměření na japonském tělesném segmentálním přístroji Tanita BC - 545, který určí Vaši bazální metabolickou spotřebu (denní příjem kalorií) a dle vzorce Vaši pohybové aktivity se propočte přesná denní potřeba bílkovin, tuků a sacharidů pro Vaše tělo s ohledem na to, zda potřebujete hubnout, přibrat svalovou hmotu nebo jen vyvážit stravu a udržet si svou váhu. S tímto jídelníčkem, který je většinou sestaven z Vašich oblíbených jídel a rozvržen tak, aby splňoval individuální požadavky klienta na běžné / pro něj vhodné / potraviny, na jeho časové a finanční možnosti se daří mým klientům hubnout zdravým způsobem 0,4-0,5 kg za týden, muži hubnou 0,8 - 1,5 kg týdně. Vzhledem k tomu, že hubneme hlavně z tuku a ne ze svalové tkáně, hubnutí je trvalé. Krásně se formuje postava, nedostavují se stavy podrážděnosti, vyčerpanosti a nekontrolovatelných chutí. Jídelníčky doplňuji chutnými produkty vyváženého zdravého jídla - suplementy, které tělo zásobují nezbytnými živinami, makro a mikronutrienty a vyživují organismus až na bázi buňky. Výsledkem je nejen úprava váhy, ale i zlepšení tělesných funkcí jako např. trávení, vyprazdňování, různé bolesti, eliminace zdravotních a kožních potíží, eliminace pomerančové pokožky, mladistvěji vyhlížející a svěží pleť, lepší kondice a mnoho dalšího.

Pokud jste se z jakéhokoliv důvodu rozhodli udělat vstřícný krok ke kvalitnějšímu a zdravějšímu životu, jsem tu pro Vás - připravena Vám pomoci ukázat a postupně naučit jednoduchý způsob s viditelnými a citelnými výsledky. Budete se nejen cítit lépe, ale díky vyvážené stravě a doplňkům stravy, budete předcházet mnoha civilizačním nemocem, lépe čelit běžným infekcím, zlepšíte svou výkonnost, vytvarujete svou postavu a tím můžete trvale korigovat svou váhu. 

Ke každému jednotlivci přistupuji celostně a intuitivně.Vyžaduji spolupráci a upřimnost. Jen tak je možné dosáhnout trvalých výsledků.

Jídelníčku předchází bilance fyzické kondice, tj. cca 1h. konzultace, při které zjistím jak často, kolik a co jíte, kolik pijete tekutin, jaká je Vaše pohybová aktivita, zdravotní omezení, bolesti, potíže. Bilanci fyzické kondice obvykle kombinuji s obličejovou diagnostikou a poukazuji na možné vznikající zdravotní problémy a jejich možné řešení./v tomto balíčku obličejová diagnostika ZDARMA/ 

Jídelníček vyhotovuji na 21 dní, abyste se pozvolna naučili jíst tak, jak vyžaduje Vaše tělo = pravidelně, vyváženě a s dostatkem správných bílkovin. Jakmile váha výrazně klesne, klesá i energetický denní příjem a je tedy vhodné vyhotovit nový jídelníček. CENA tohoto jídelníčku pro věrné klienty DOHODOU. K sestaveným očistným, regeneračním nebo redukčním programům poskytuji servis, včetně konzultací, převažování a přeměřování výsledků. V případě zájmu používám i kyvadlo pro doplnění informací, vhodnosti potravin a doplňků pro dané období a orgány.

Jídelníčky obsahují přesný denní rozpis jídel a potravin, včetně gramáží, receptů a seznamu nákupu potravin na jednotlivé týdny.

Ceník najdete ve rubrice WELLNESS. Stručný výběr níže:

úkon
Sestavení jídelníčku dle proměření na TA a propočtení denního příjmu S,T a B na 21 dní bez suplementace 3.000,-
Sestavení jídelníčku dle proměření na TA a propočtení denního příjmu S,T a B na 21 dní se suplementací 1.500,-

 

V případě dotazů se neostýchejte a zavolejte, ráda Vám zodpovím na Vaše dotazy 

POKUD NEBERU TELEFON, TAK MOMENTÁLNĚ MASÍRUJI NEBO PROVÁDÍM KOSMETIKU, OZVU SE VÁM PROSÍM POZDĚJI. DĚKUJI