Moje služby

Kosmetika

Ošetření pleti provádím luxusní přírodní kosmetikou Skin . Jedná se o inteligentní výživu pleti, kde receptura produktů podpoří vzhled Vaší pleti unikátní směsí vitamínů B3, antioxidačních vitamínů C a E, zklidňujícího Aloe a dalších rostlinných složek s videlnými výsledky. Pravidelnou péčí dosáhnete krásné a zdravě vypadající pleti. Komfortní ošetření s viditelnými výsledky je velmi oblíbené. Na kosmetické i tělové masáže používám ajurvédské organické oleje, které voní příjemně  po bylinách,  detoxikují a ozdravují kůži i tělo.   

Obličejová diagnostika je mým koníčkem. Obličej je taková mapa, ve které se dá číst. Ukazuje nám, které orgány v našem těle volají o pomoc.

Galvanická žehlička  vhodná nejen na vrásky, ale i zpevnění stehen, hýždí, břicha a paží.

Tvarování postavy,  detoxikační zábaly a  zábaly proti celulitě.

Ceník

Masáže

Ajurvédské olejové masáže obličeje, lymfatické masáže obličeje a těla.

 

Ceník

Ajurvédská terapie

Ajurvédská celotělová marmová terapie (masáž)

Ajurvédská celotělová masáž Abhyanga

 

Ceník

Wellness

Prostě správný zdravý životní styl. Očistné kůry a vyvážená výživa celého organismu. Jak správně pracovat se svými tuky a kily.

- Zbubněte, ale hlavně udržte svá kila dole. NOVINKA - Používám PROFESIONÁLNÍ PROGRAM PRO SESTAVENÍ JÍDELNÍČKU PŘESNĚ NA MÍRU DLE VAŠICH NUTRIČNÍCH POTŘEB a výživové programy, které splňují mnohem více, než byla a jsou Vaše očekávání.

Ceník

Jídelníčky na míru

Sestavení jídelníčku na míru každého jednotlivce profesionálním programem vyvinutým pro diabetologické poradny. Jídelníček na míru je vytvořen na základě osobní návštěvy a proměření na japonském tělesném segmentálním přístroji Tanita BC - 545.

Jídelníčku předchází bilance fyzické kondice, tj. cca hodinová konzultace.

Jídelníčky na 21 dní obsahují přesný denní rozpis jídel a potravin, včetně gramáží, receptů a podrobného seznamu nákupu potravin na jednotlivé týdny.

Ceník