Moje služby

Kosmetika

Ošetření pleti provádím luxusní přírodní kosmetikou Skin a kosmeceutikou 

 Larens . 

Skin - jedná se o inteligentní výživu pleti, kde receptura  podpoří vzhled Vaší pleti unikátní směsí vitamínů B3, antioxidačních vitamínů C a E, zklidňujícího Aloe,přrodních peptidů a dalších rostlinných složek s videlnými výsledky. Pravidelnou péčí dosáhnete krásné a zdravě vypadající pleti. Komfortní ošetření s viditelnými výsledky je velmi oblíbené. 

Na kosmetické i tělové masáže používám ajurvédské organické oleje a séra, které voní příjemně  po bylinách,  detoxikují a ozdravují kůži i tělo.  

Larens - revoluce bez skalpelu =  převrat v kosmetice a dermokosmetice - přírodní kosmeceutické přípravky pro profesionání i domácí ošetření obsahují biologicky aktivní neboli "živý" kolagen - biopeptid, jehož výsledkem jsou jedinečné efekty hydratace, regenerace, pružnosti, zpevnění, zpomalení procesu stárnutí kůže, redukce vrásek a anti-ageing medicíny (rychlé hojení ran, jizev, akné, rosacei, lupénky, kuperózy a jných kožních defektů )

Pravidelné PROFI ošetření a domácí péče s těmito luxusními přípravky viditelně zlepší strukturu Vaší pleti, zpevní a omladí ji.

 

Obličejová diagnostika je mým koníčkem. Obličej je taková mapa, ve které se dá číst. Ukazuje nám, které orgány v našem těle volají o pomoc.

Galvanická žehlička  vhodná nejen na vrásky, ale i zpevnění stehen, hýždí, břicha a paží.

Tvarování postavy,  detoxikační zábaly a  zábaly proti celulitě.

Ceník

Masáže

Ajurvédské olejové masáže obličeje, lymfatické masáže obličeje a těla.

 

Ceník

Ajurvédská terapie

Ajurvédská celotělová marmová terapie (masáž)

Ajurvédská celotělová masáž Abhyanga

 

Ceník

Wellness

Prostě správný zdravý životní styl. Očistné kůry a vyvážená výživa celého organismu. Jak správně pracovat se svými tuky a kily.

- Zbubněte, ale hlavně udržte svá kila dole. NOVINKA - Používám PROFESIONÁLNÍ PROGRAM PRO SESTAVENÍ JÍDELNÍČKU PŘESNĚ NA MÍRU DLE VAŠICH NUTRIČNÍCH POTŘEB a výživové programy, které splňují mnohem více, než byla a jsou Vaše očekávání.

Ceník